Eşti aici

Contact

1. Date de contact
         Inspectoratul Școlar Județean Dolj
         Strada: Ion Maiorescu Nr.6
         Cod poștal: 200760
         Localitate: Craiova
         Județul: Dolj
         E-mail: isjdolj@isjdolj.ro
         Telefon: 0251 - 420.961 / 0251 - 421.939 
                       0351 - 407.395 / 0351 - 407.397
         Fax: 0251 - 421.824
                 0351 - 407.396
 
2. Relații cu presa
         Prof. Nicoleta LIȚOIU
         Telefon: 0743-564005
         E-mail: nicoleta.litoiu@yahoo.com
 
3. Programul de funcționare al instituției
          de luni până joi între orele 8:00 - 16:30
          vineri între orele 8:00 - 14:00
          Secretariat: program cu publicul
          de luni până joi între orele 9:30 - 12:00; 14:00 - 16:00
          vineri între orele 9:30 - 13:00
 
4. Programul de audiențe(înscrierea se poate realiza telefonic sau personal la secretariatul instituției)
          Inspector Școlar General:
               - Prof. Leontina Monica SUNĂ: marți de la 12:00 - 14:00
          Inspector Școlar General Adjunct:
               - Prof. Nicușor COTESCU: vineri de la 09:00 - 11:00
          Inspector Școlar General Adjunct:
               - Prof. Elena - Janina VAȘCU: joi de la 10:00 - 12:00
 
5. Petiții
          Punct unic de contact electronic: isjdolj@isjdolj.ro
          
6. Telefoane utile:
          CAR înv. tel/fax: 0251-413809 0351-439453
          C.C.D. tel direct: 0251-421159
          Depozit manuale (tel/fax) 0251-424578
          POSDRU: tel 0351-441899
          SINDICATE (tel/fax):F.S.L.I.: 0351-170380
          Spiru Haret: 0351-431090 0251-418217
 
7. Personal ISJ Dolj
*Prof. Leontina Monica SUNĂ - Inspector Școlar General
*Prof. Nicușor COTESCU - Inspector Școlar General Adjunct
*Prof. Elena Janina VAȘCU -  Inspector Școlar General Adjunct 
*Prof. Baloi Florin Marius [florin.baloi@isjdolj.ro]
*Prof. Chirita Daniela Simona [daniela.chirita@isjdolj.ro]
*Prof. Ciobanu Maria [maria.ciobanu@isjdolj.ro]
*Prof. Ciocoiu Cristina Maria [cristina.ciocoiu@isjdolj.ro]
*Prof. Ciulu Simona [simona.ciulu@isjdolj.ro]
*Prof. Daoaga Constantina [constantina.daoaga@isjdolj.ro]
*Prof. Dorobantu Traian-Sorin [traian.dorobantu@isjdolj.ro]
*Prof. Draghici Ani [ani.draghici@isjdolj.ro]
*Prof. Dragnea Alexandru [alexandru.dragnea@isjdolj.ro]
*Prof. Dumitru Alina Felicia [alina.dumitru@isjdolj.ro]
*Prof. Dumitru Daciana Mihaela [daciana.dumitru@isjdolj.ro]
*Prof. Fodor Atia-Mihaela [atia.fodor@isjdolj.ro]
*Prof. Gheorghe Iuliana [iuliana.gheorghe@isjdolj.ro]
*Prof. Ionescu Virginia Aida [aida.ionescu@isjdolj.ro]
*Prof. Leotescu Daniel [daniel.leotescu@isjdolj.ro]
*Prof. Litoiu Nicoleta [nicoleta.litoiu@isjdolj.ro]
*Prof. Moanta Cristian-Paul [cristian.moanta@isjdolj.ro]
*Prof. Neatu Madalina [madalina.neatu@isjdolj.ro]
*Prof. Oprica Puiu [puiu.oprica@isjdolj.ro]
*Prof. Panait Gabriela-Anca [gabriela.panait@isjdolj.ro]
*Prof. Petre Simona Irina [irina.petre@isjdolj.ro]
*Prof. Salceanu Adriana Emanuela [adriana.salceanu@isjdolj.ro]
*Prof. Tacu Dan Cristian [dan.tacu@isjdolj.ro]
*Prof. Tanasie Monica Petronela [monica.tanasie@isjdolj.ro]
*Prof. Tanciu Constanta-Coca [constanta.tanciu@isjdolj.ro]
*Prof. Tutuleasa Eugen [eugen.tutuleasa@isjdolj.ro]
*Prof. Vancea Alin Constantin [alin.vancea@isjdolj.ro]